Pristatymo sąlygos

Savo produkciją dažniausiai pristatome patys, tačiau kartais pasitelkiame ir išorinę pagalbą – kai nebespėjame, nutinka kažkas netikėto arba reikia pristatyti ten, kur tiesiogiai pristatyti negalime.

Kaune užsakymus pristatome pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais apytiksliai tarp 8:00 ir 17:00.

Vilniuje užsakymus pristatome antradieniais ir ketvirtadieniais apytiksliai tarp 9:00 ir 18:00.

Kad užsakymą gautumėte tą dieną, kurią planuojame atvykti į aukščiau nurodytus miestus, užsakymą prašome pateikti iki 13-tos valandos pristatymo dienos išvakarėse. Kuo anksčiau užsakysite, tuo didesnė tikimybė, kad gausite visko, ko norite.

Tiek Kaune, tiek Vilniuje nemokamai pristatome užsakymus vos nuo 20 eurų. Užsakius mažiau arba esant būtinybei pristatyti užsakymą tam tikru tiksliu laiku pristatymas Jums kainuos 4-is eurus.

Dėl savo produktų specifikos į kitus miestus užsakymus siunčiame autobusų siuntomis – tam, kad siunta jus pasiektų tą pačią dieną, ir mūsų produktai patirtų kuo mažiau nereikalingo streso. Siunta kainuoja 6-is eurus, ją galime išsiųsti bet kurią darbo dieną. Siuntą atsiimsite siuntų skyriuje savo mieste arba iš pravažiuojančio autobuso, jei siuntų skyriaus Jūsų mieste nėra. Atsiprašome, į Kuršių Neriją produkcijos nesiunčiame.

Susitarus iš anksto, savo užsakymą galite atsiimti pas mus Ringauduose darbo dienomis arba šeštadieniais prie Kauno pilies vykstančiame ūkininkų turgelyje, kuriame būname praktiškai visada (nors kartais būna išimčių).