Socialinė atsakomybė

Kad savo veiklos vaisiais ne tik auginsime verslą, naudosimės patys, bet ir dalinsimės, kirbėjo mintys nuo pirmųjų verslo įkūrimo dienų. Tik laikas, kada jau galėjome pradėti ir dalintis su tais, kuriems galime padėti, kuriems mums svarbu padėti, atėjo ne taip greitai. Bet šiandien jau žinome, kurios sritys yra tos, kur nedidelis žali žali verslas gali prisidėti prie geresnio pasaulio.

Pirmoji sritis – vaikai. Juk ir patys, žali žali įkūrėjai, turime tris vaikus, tad žinome, kokie jų poreikiai. Per įvairias organizacijas vis randame būdų, kaip juos savo produktais nustebinti.

Esame ir tie, kurie visada sakome – vaikai turi nuolat judėti! Tad periodiškai žali žali prizai keliauja ir į www.pentathlon.lt, jaunųjų penkiakovininkų organizuojamas šventes bei čempionatus.

Antroji sritis – gyvūnai. Mūsų klientai, turintys augintinių, jau seniai pastebėjo, kad valgomuosius daigus su džiaugsmu maumoja ir jie. Tad mūsų parama dažnai daigų ir žalumynų pavidalu važiuoja į www.zoosodas.lt.

Trečioji sritis – bendruomenė. Mums svarbu, kaip laikosi miestelis, kuriame gyvename, kuriame leidžiame į mokyklą vaikus, einame į biblioteką knygų. Tad bendruomeniniai renginiai – vaikams, senjorams, šeimoms – kuriems reikalingi žali žali skoniai, bendruomenės telkiama parama sunkiau gyvenantiems – taip pat mūsų dėmesyje.

„Geriausias būdas prisiminti gerus darbus — juos kartoti.“ E. Bekonas